• NJOFTIME
email: info@aluizni.gov.al
Na ndiqni në faqen tonë zyrtare në facebook
Smiley face
  • LAJMI I FUNDIT
  • Njoftim për shtyp, dt. 20.11.2014

    Screenshot_2014-11-20-15-51-56

    Dejtori i Përgjitshëm i ALUIZNI-t z. Artan Lame, ministrja e MZHUT znj. Eglantina Gjermeni dhe deputeti i Durrsit z. Gentian Bejko kanë marrë pjesë në ceremoninë e hapjes së një zyre të re të ALUIZNI-t në qytetin e Shijakut, iniciativë kjo edhe e  Më shumë