Jepet leja e 110.000 e legalizimit

Kryeministri Edi Rama, kreu i ALUIZNI-t Artan Lame kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj si dhe ministri i Brendshëm Saimir Tahiri kanë shpërndarë  lejen e 110.000 të legalizimit. Ceremonia u zhvillua në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” ku dhe morën lejen 1045 qytetarë t...
Më Shumë